eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191114 14.11.2019 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20191212 12.12.2019 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191010 10.10.2019 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20190613 13.06.2019 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20190404 04.04.2019 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20190214 14.02.2019 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20181213 13.12.2018 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20181115 15.11.2018 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20180927 27.09.2018 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20180614 14.06.2018 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20180426 26.04.2018 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20180215 15.02.2018 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20171214 14.12.2017 Kommunestyret 10:00 Tana rådhus Rådhussalen
20171116 16.11.2017 Kommunestyret 10:00 Tana rådhus Rådhussalen
20171005 05.10.2017 Kommunestyret 10:00 Tana rådhus Rådhussalen
20170615 15.06.2017 Kommunestyret 10:00 Tana rådhus Rådhussalen
20170330 30.03.2017 Kommunestyret 10:00 Tana rådhus Rådhussalen
20170216 16.02.2017 Kommunestyret 10:00 Tana rådhus Rådhussalen
20161215 15.12.2016 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20161117 17.11.2016 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20161020 20.10.2016 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20160616 16.06.2016 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20160421 21.04.2016 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20160225 25.02.2016 Kommunestyret 13:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20151217 17.12.2015 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20151112 12.11.2015 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20151022 22.10.2015 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20150908 08.09.2015 Kommunestyret 11:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20150611 11.06.2015 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20150423 23.04.2015 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20150212 12.02.2015 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20141218 18.12.2014 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20141113 13.11.2014 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20141009 09.10.2014 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20111117 17.11.2011 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20111013 13.10.2011 Kommunestyret 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Helga Pedersen Helga Pedersen Arbeiderpartiet (AP) Ordfører helga.pedersen@tana.kommune.no +4746400201 Ikke registrert
Odd Erik Solbakk Odd Erik Solbakk Deanu Sámelistu-Sameliste i Tana (DSL) Varaordfører odd.erik.solbakk@tana.kommune.no +4741143967 Ikke registrert
Eirin Beate Utsi Eirin Beate Utsi Arbeiderpartiet (AP) Medlem eirin.beate.utsi@tine.no +4797510701 Ikke registrert
Stian Hansen Stian Hansen Arbeiderpartiet (AP) Medlem stiantp@icloud.com +4740203222 Ikke registrert
Liz Utsi Liz Utsi Arbeiderpartiet (AP) Medlem lizutsi@hotmail.com +4795283803 Ikke registrert
Siv Anita Biti-Helander Siv Anita Biti-Helander Arbeiderpartiet (AP) Medlem sivensmail@gmail.com +4793801593 Ikke registrert
Ulf Ballo Ulf Ballo Arbeiderpartiet (AP) Medlem ulfballo@hotmail.com +4795417471 Ikke registrert
Einar Johansen Einar Johansen Arbeiderpartiet (AP) Medlem einar.ivarjok@gmail.com +4748034942 Ikke registrert
Jon Arild Aslaksen Jon Arild Aslaksen Arbeiderpartiet (AP) Medlem jon.aslaksen@gmail.com +4746400259 Ikke registrert
Hartvik Hansen Hartvik Hansen Deanu Sámelistu-Sameliste i Tana (DSL) Medlem hartvik.hansen@tana.kommune.no +4791548099 +4746400313
Sigurd Haugen Sigurd Haugen Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem siggen13@gmail.com +4798000483 Ikke registrert
Jon Erland Balto Jon Erland Balto Senterpartiet (SP) Medlem jon-erland@byggebistand.com +4795068780 Ikke registrert
Nancy Porsanger Anti Nancy Porsanger Anti Senterpartiet (SP) Medlem corgaslotta@hotmail.no +4791547294 Ikke registrert
Fred Johnsen Fred Johnsen Senterpartiet (SP) Medlem fred.roald@gmail.com +4745470741 Ikke registrert
Viktoria Nilsen Viktoria Nilsen Senterpartiet (SP) Medlem vik_nika@hotmail.com +4740248761 Ikke registrert
Ellen Kristina Saba Ellen Kristina Saba Høyre (H) Medlem ellenxtina@yahoo.no +4797008199 Ikke registrert
Monica Balto Anti Monica Balto Anti Venstre (V) Medlem monica.balto@venstre.no +4741264148 Ikke registrert
Børre Steinar Børresen Børre Steinar Børresen Venstre (V) Medlem borresteinar@gmail.com +4792227745 Ikke registrert
Morten Blien Morten Blien Framskrittspartiet (FRP) Medlem teamblien@gmail.com +4795891092 Ikke registrert
Tom Ivar Utsi Tom Ivar Utsi Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem tom.utsi@gmail.com +4795265630 Ikke registrert
John Øystein Jelti John Øystein Jelti Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ojelti@online.no +4790054904 Ikke registrert
Frode Dørum Frode Dørum Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem smalfjord1@gmail.com +4745466498 Ikke registrert
Magnus Varsi Magnus Varsi Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem magvarsi@online.no +4790127188 Ikke registrert
Torunn Pedersen Torunn Pedersen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem torunn.pedersen@hotmail.no +4741683160 Ikke registrert
Ingrid Elise Trosten Ingrid Elise Trosten Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ingridtrosten@gmail.com +4740223827 Ikke registrert
Gunhild Lille Gunhild Lille Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem gunhild_lille@live.no +4792880137 Ikke registrert
John Vegard Seim Soini John Vegard Seim Soini Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem jvegard_soini@hotmail.com +4746941102 Ikke registrert
Sven Reimer Anderssen Sven Reimer Anderssen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem svenmari@yahoo.no +4797027728 Ikke registrert
Marici S. Póvoa Skjåvik Marici S. Póvoa Skjåvik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem maricipovoa@yahoo.com.br +4740095409 Ikke registrert
Renate Balto Renate Balto Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ren_ate@live.no +4748025401 Ikke registrert
Ánne-Bergitte Henriksen Ánne-Bergitte Henriksen Deanu Sámelistu-Sameliste i Tana (DSL) Varamedlem anne.bergitte.henriksen@gmail.com +4794184636 Ikke registrert
Kim-Erik Isaksen Kim-Erik Isaksen Deanu Sámelistu-Sameliste i Tana (DSL) Varamedlem kingsa_79@hotmail.com +4797798341 Ikke registrert
Solbjørg Ravna Solbjørg Ravna Deanu Sámelistu-Sameliste i Tana (DSL) Varamedlem solravna@hotmail.com +4792644946 Ikke registrert
Britt Elin Hætta Isaksen Britt Elin Hætta Isaksen Deanu Sámelistu-Sameliste i Tana (DSL) Varamedlem beh@isaksen.tk +4791610094 Ikke registrert
Ansgar Aslaksen Ansgar Aslaksen Deanu Sámelistu-Sameliste i Tana (DSL) Varamedlem ans-asla@online.no +4741561750 Ikke registrert
Astrid Johanna Kjølås Astrid Johanna Kjølås Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem aj.kjolas@gmail.com +4745414700 Ikke registrert
Tonje Halvari Tonje Halvari Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem alddagas@gmail.com +4791690996 Ikke registrert
Unn-Bente Davidsen Unn-Bente Davidsen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem unn-bente@hotmail.com +4740087177 Ikke registrert
Bjørnar Halonen Bjørnar Halonen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Bjornar.halonen@gmail.com +4790651618 Ikke registrert
Tom Eirik Malin Tom Eirik Malin Senterpartiet (SP) Varamedlem toemalin@gmail.com +4790114218 Ikke registrert
Tor Ivar Hauge Tor Ivar Hauge Senterpartiet (SP) Varamedlem Hauge.torivar@gmail.com +4795219549 Ikke registrert
Tor Ørjan Store Tor Ørjan Store Senterpartiet (SP) Varamedlem tor.orjan.store@gmail.com +4741798600 Ikke registrert
Britt Hjørdis Somby Britt Hjørdis Somby Senterpartiet (SP) Varamedlem brittsomby@gmail.com +4748115269 Ikke registrert
Sveinung Killi Sveinung Killi Senterpartiet (SP) Varamedlem sveinungkilli@live.no +4795852580 Ikke registrert
Laila Hagalid Berntsen Laila Hagalid Berntsen Senterpartiet (SP) Varamedlem lkhbtb@online.no +4741459425 Ikke registrert
Magne Ballovara Magne Ballovara Senterpartiet (SP) Varamedlem magnball@online.no +4791304426 Ikke registrert
Jan Steinar Jessen Jan Steinar Jessen Høyre (H) Varamedlem janstjessen@gmail.com +4740061138 Ikke registrert
Helge Samuelsen Helge Samuelsen Høyre (H) Varamedlem helgesamu@gmail.com +4747631624 Ikke registrert
Ann-Magritt Børresen Ann-Magritt Børresen Høyre (H) Varamedlem anntas_69@hotmail.com +4745663498 Ikke registrert
Brynly Ballari Brynly Ballari Høyre (H) Varamedlem brynly2347@gmail.com +4795949765 Ikke registrert
Håkon Kjølås Håkon Kjølås Venstre (V) Varamedlem haakonk65@hotmail.com +4799318310 Ikke registrert
Sverre Kimo Pedersen Sverre Kimo Pedersen Venstre (V) Varamedlem sverre.pedersen@felleskjopet.no +4790755740 Ikke registrert
Thormod Holti Thormod Holti Venstre (V) Varamedlem hthormod.holti@gmail.com +4793299184 Ikke registrert
Sigurd Nerby Sigurd Nerby Venstre (V) Varamedlem Sigmund.nerby@tana.kommune.no +4790067334 Ikke registrert
Iselin Daniloff Helander Iselin Daniloff Helander Venstre (V) Varamedlem iselin-dh@live.no +4741722971 Ikke registrert
Heidi Dervo Heidi Dervo Framskrittspartiet (FRP) Varamedlem heidi.dervo@gmail.com +4745460978 Ikke registrert
Tommy Rune Johansen Tommy Rune Johansen Framskrittspartiet (FRP) Varamedlem tommy.rune.johansen@tana.kommune.no +4798689818 Ikke registrert
Hedvig Johnsen Hedvig Johnsen Framskrittspartiet (FRP) Varamedlem hejohn59@gmail.com +4793434806 Ikke registrert
Leif Jakobsen Leif Jakobsen Framskrittspartiet (FRP) Varamedlem leifjakobsen18@gmail.com +4741339808 Ikke registrert
Versjon:5.2.3