eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200604 04.06.2020 Administrasjonsutvalget 10:00 Tana rådhus Rådhussalen TANAPROD
20200213 13.02.2020 Administrasjonsutvalget 10:00 Tana rådhus Rådhussalen TANAPROD
20190321 21.03.2019 Administrasjonsutvalget 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen TANAPROD
20190131 31.01.2019 Administrasjonsutvalget 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen TANAPROD
20180201 01.02.2018 Administrasjonsutvalget 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen TANAPROD
20170831 31.08.2017 Administrasjonsutvalget 12:30 Ildtoppen, Austertana Møterom TANAPROD
20170608 08.06.2017 Administrasjonsutvalget 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen TANAPROD
20161103 03.11.2016 Administrasjonsutvalget 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen TANAPROD
20160407 07.04.2016 Administrasjonsutvalget 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen TANAPROD
20160211 11.02.2016 Administrasjonsutvalget 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen TANAPROD
20151029 29.10.2015 Administrasjonsutvalget 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen TANAPROD
20150528 28.05.2015 Administrasjonsutvalget 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen TANAPROD
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Helga Pedersen Helga Pedersen Arbeiderpartiet (AP) Leder helga.pedersen@tana.kommune.no +4746400201 Ikke registrert
Odd Erik Solbakk Odd Erik Solbakk Deanu Sámelistu-Sameliste i Tana (DSL) Nestleder odd.erik.solbakk@tana.kommune.no +4741143967 Ikke registrert
Siv Anita Biti-Helander Siv Anita Biti-Helander Arbeiderpartiet (AP) Medlem sivensmail@gmail.com +4793801593 Ikke registrert
Hartvik Hansen Hartvik Hansen Deanu Sámelistu-Sameliste i Tana (DSL) Medlem hartvik.hansen@tana.kommune.no +4791548099 +4746400313
Viktoria Nilsen Viktoria Nilsen Senterpartiet (SP) Medlem vik_nika@hotmail.com +4740248761 Ikke registrert
Jon Erland Balto Jon Erland Balto Senterpartiet (SP) Medlem jon-erland@byggebistand.com +4795068780 Ikke registrert
Børre Steinar Børresen Børre Steinar Børresen Venstre (V) Medlem borresteinar@gmail.com +4792227745 Ikke registrert
Stian Hansen Stian Hansen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem stiantp@icloud.com +4740203222 Ikke registrert
Einar Johansen Einar Johansen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem einar.ivarjok@gmail.com +4748034942 Ikke registrert
Ulf Ballo Ulf Ballo Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ulfballo@hotmail.com +4795417471 Ikke registrert
Jon Arild Aslaksen Jon Arild Aslaksen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem jon.aslaksen@gmail.com +4746400259 Ikke registrert
Liz Utsi Liz Utsi Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem lizutsi@hotmail.com +4795283803 Ikke registrert
Nancy Porsanger Anti Nancy Porsanger Anti Senterpartiet (SP) Varamedlem corgaslotta@hotmail.no +4791547294 Ikke registrert
Fred Johnsen Fred Johnsen Senterpartiet (SP) Varamedlem fred.roald@gmail.com +4745470741 Ikke registrert
Sigurd Haugen Sigurd Haugen Senterpartiet (SP) Varamedlem siggen13@gmail.com +4798000483 Ikke registrert
Ellen Kristina Saba Ellen Kristina Saba Høyre (H) Varamedlem ellenxtina@yahoo.no +4797008199 Ikke registrert
Monica Balto Anti Monica Balto Anti Venstre (V) Varamedlem monica.balto@venstre.no +4741264148 Ikke registrert
Morten Blien Morten Blien Framskrittspartiet (FRP) Varamedlem teamblien@gmail.com +4795891092 Ikke registrert
Versjon:5.2.3