eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191031 31.10.2019 Administrasjonsutvalget 10:00 Tana rådhus Rådhussalen
20190321 21.03.2019 Administrasjonsutvalget 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20190131 31.01.2019 Administrasjonsutvalget 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20180201 01.02.2018 Administrasjonsutvalget 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20170831 31.08.2017 Administrasjonsutvalget 12:30 Ildtoppen, Austertana Møterom
20170608 08.06.2017 Administrasjonsutvalget 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20161103 03.11.2016 Administrasjonsutvalget 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20160407 07.04.2016 Administrasjonsutvalget 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20160211 11.02.2016 Administrasjonsutvalget 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20151029 29.10.2015 Administrasjonsutvalget 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
20150528 28.05.2015 Administrasjonsutvalget 10:00 Tana Rådhus Rådhussalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Helga Pedersen Helga Pedersen Arbeiderpartiet (AP) Leder helga.pedersen@tana.kommune.no +4746400201 Ikke registrert
Odd Erik Solbakk Odd Erik Solbakk Deanu Sámelistu-Sameliste i Tana (DSL) Nestleder odd.erik.solbakk@tana.kommune.no +4741143967 Ikke registrert
Siv Anita Biti-Helander Siv Anita Biti-Helander Arbeiderpartiet (AP) Medlem sivensmail@gmail.com +4793801593 Ikke registrert
Hartvik Hansen Hartvik Hansen Deanu Sámelistu-Sameliste i Tana (DSL) Medlem hartvik.hansen@tana.kommune.no +4791548099 +4746400313
Viktoria Nilsen Viktoria Nilsen Senterpartiet (SP) Medlem vik_nika@hotmail.com +4740248761 Ikke registrert
Jon Erland Balto Jon Erland Balto Senterpartiet (SP) Medlem jon-erland@byggebistand.com +4795068780 Ikke registrert
Børre Steinar Børresen Børre Steinar Børresen Venstre (V) Medlem borresteinar@gmail.com +4792227745 Ikke registrert
Mona-Lill Iversen Mona-Lill Iversen Arbeidstakernes representanter (ARB.TAKER) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Elena Touryguina Elena Touryguina Arbeidstakernes representanter (ARB.TAKER) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Einar Johansen Einar Johansen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem einar.ivarjok@gmail.com +4748034942 Ikke registrert
Ulf Ballo Ulf Ballo Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ulfballo@hotmail.com +4795417471 Ikke registrert
Jon Arild Aslaksen Jon Arild Aslaksen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem jon.aslaksen@gmail.com +4746400259 Ikke registrert
Liz Utsi Liz Utsi Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem lizutsi@hotmail.com +4795283803 Ikke registrert
Eirin Beate Utsi Eirin Beate Utsi Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem eirin.beate.utsi@tine.no +4797510701 Ikke registrert
Stian Hansen Stian Hansen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem stiantp@icloud.com +4740203222 Ikke registrert
Sigurd Haugen Sigurd Haugen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem siggen13@gmail.com +4798000483 Ikke registrert
Nancy Porsanger Anti Nancy Porsanger Anti Senterpartiet (SP) Varamedlem corgaslotta@hotmail.no +4791547294 Ikke registrert
Fred Johnsen Fred Johnsen Senterpartiet (SP) Varamedlem fred.roald@gmail.com +4745470741 Ikke registrert
Ellen Kristina Saba Ellen Kristina Saba Høyre (H) Varamedlem ellenxtina@yahoo.no +4797008199 Ikke registrert
Monica Balto Anti Monica Balto Anti Venstre (V) Varamedlem monica.balto@venstre.no +4741264148 Ikke registrert
Morten Blien Morten Blien Framskrittspartiet (FRP) Varamedlem teamblien@gmail.com +4795891092 Ikke registrert
Roy Westberg Roy Westberg Arbeidstakernes representanter (ARB.TAKER) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Wenche Elisabeth Johansen Wenche Elisabeth Johansen Arbeidstakernes representanter (ARB.TAKER) Varamedlem Wenche.Elisabeth.Johansen@tana.kommune.no +4746400226 Ikke registrert
Versjon:5.2.3